Friday 09 February
20:15 uur Rode zaal
ZIEL | ROUH ICK & AAO
Meer informatie dans Order tickets
Saturday 10 February
20:15 uur   (première) Rode zaal
ZIEL | ROUH ICK & AAO
Meer informatie dans Order tickets
Saturday 17 February
20:15 uur   (reprise) Rode zaal
Enfants Terribles Ashton Brothers
Meer informatie show Order tickets
Saturday 24 February
20:30 uur   (première) Blauwe zaal
Rodé - Home without borders
Meer informatie dans Order tickets
Tuesday 27 February
19:30 uur   (première) Rode zaal
Machine de Cirque
Meer informatie show Order tickets

March

Friday 09 March
20:30 uur Blauwe zaal
Bambie is back! Bambie & Eef van Breen Group
Meer informatie muziektheater Order tickets
Friday 16 March
20:30 uur Blauwe zaal
If You Could See Me Now Arno Schuitemaker
Meer informatie dans Order tickets
Thursday 22 March
20:00 uur   (première) Rode zaal
Trouble in Tahiti + Clemency De Nationale Opera / Ted Huffman
Meer informatie opera Order tickets
Friday 23 March
20:30 uur Blauwe zaal
Jeroen van Veen Philip Glass, solopiano
Meer informatie muziek Order tickets
Saturday 24 March
20:00 uur Rode zaal
Trouble in Tahiti + Clemency De Nationale Opera / Ted Huffman
Meer informatie opera Order tickets
Sunday 25 March
14:00 uur Rode zaal
Trouble in Tahiti + Clemency De Nationale Opera / Ted Huffman
Meer informatie opera Order tickets
Monday 26 March
20:15 uur   (reprise) Rode zaal
INSIDE OUT Conny Janssen Danst
Meer informatie dans Order tickets

April

Tuesday 03 April
20:15 uur Rode zaal
Die Zauberflöte Staatsopera van Tatarstan
Meer informatie opera Order tickets
Thursday 05 April
20:15 uur Rode zaal
INNENSCHAU [REVISITED] JAKOP AHLBOM COMPANY
Meer informatie theater Order tickets
Friday 06 April
20:15 uur Rode zaal
INNENSCHAU [REVISITED] JAKOP AHLBOM COMPANY
Meer informatie theater Order tickets
Friday 06 April
20:30 uur Blauwe zaal
WE ARE IN TROUBLE IVGI&GREBEN
Meer informatie dans Order tickets
Saturday 07 April
20:15 uur Rode zaal
INNENSCHAU [REVISITED] JAKOP AHLBOM COMPANY
Meer informatie theater Order tickets
Monday 16 April
19:30 uur Rode zaal
Maria Farantouri
Meer informatie wereldmuziek Order tickets
Friday 20 April
20:15 uur Rode zaal
Shirma Rouse
Meer informatie muziek Order tickets

May

Tuesday 01 May
20:15 uur Rode zaal
Christian McBride Big Band Bringin’ It
Meer informatie muziek Order tickets
Saturday 05 May
20:30 uur Blauwe zaal
FOOTNOTES Keren Levi | NeverLike
Meer informatie dans Order tickets
Thursday 10 May
20:15 uur Rode zaal
Ada/Ava Manual Cinema
Meer informatie muziektheater Order tickets
Friday 11 May
20:30 uur Blauwe zaal
Ghalia Benali Live in concert
Meer informatie wereldmuziek Order tickets
Saturday 12 May
20:30 uur Blauwe zaal
Karsu Plays Atlantic Records
Meer informatie muziek Order tickets