zondag 25 september
14:30 uur Rode zaal
De Kabouter (4+) Theater Terra
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 25 september
15:00 uur   (première) Blauwe zaal
Cor Bakker ontvangt.. Ivo Janssen en Fay Claassen (première)
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
donderdag 29 september
20:30 uur Blauwe zaal
Liebeskrank Mechanical Duck
Meer informatie muziektheater Bestel kaarten

oktober

zaterdag 01 oktober
20:00 uur Meervaart Studio
Comedy Café Acht aanstormende stand-up comedians
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 01 oktober
20:30 uur   (première) Blauwe zaal
IGNITE ISH Nieuwe Makers
Meer informatie dans Laatste kaarten!
zondag 02 oktober
11:00 uur Blauwe zaal
AaiPet (2,5+) BonteHond
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 02 oktober
15:00 uur Blauwe zaal
AaiPet (2,5+) BonteHond
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 02 oktober
19:00 uur Rode zaal
BIGI POKU TOPPERS Iwan Esseboom, Dagga Tiendari e.a.
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
Culturele verhuur
vrijdag 07 oktober
20:00 uur de Meervaart
European Outdoor Film Tour 16/17 THIS IS REAL!
Meer informatie festival Bestel kaarten
vrijdag 07 oktober
20:30 uur Blauwe zaal
Remco Veldhuis Lang verhaal kort
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 08 oktober
19:30 uur Blauwe zaal
Man met Hoed (8+) Boost producties & Jakop Ahlbom
Meer informatie familie Bestel kaarten
zaterdag 08 oktober
20:15 uur Rode zaal
Lenette van Dongen Tegenwind
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 09 oktober
14:00 uur Blauwe zaal
KLUCHT (6+) BonteHond
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 09 oktober
19:00 uur Rode zaal
Couscous&Baklava Stand-Up Comedyshow
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
maandag 10 oktober
20:30 uur Blauwe zaal
Movementalist presents... Movementalist
Meer informatie dans Bestel kaarten
woensdag 12 oktober
20:15 uur Rode zaal
NUHR Draai het eens om
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 13 oktober
20:00 uur Rode zaal
Welcome To Night Vale Paradiso presents
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
donderdag 13 oktober
20:30 uur Blauwe zaal
Johan Goossens Daglicht
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
Culturele verhuur
vrijdag 14 oktober
20:00 uur de Meervaart
European Outdoor Film Tour 16/17 THIS IS REAL!
Meer informatie festival Bestel kaarten
vrijdag 14 oktober
20:30 uur Blauwe zaal
Addys Mercedes Extraña
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
zaterdag 15 oktober
20:15 uur Rode zaal
The Black Piece Ann Van den Broek
Meer informatie dans Bestel kaarten
zaterdag 15 oktober
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
Dolf Jansen Veilig, Oudejaars 2016
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 16 oktober
18:00 uur de Foyer
Classic Sunday DJ Mike Mercy en VJ Supreme Cuisine
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
maandag 17 oktober
14:00 uur Blauwe zaal
Kokers (3+) Dadodans | Gaia Gonnelli
Meer informatie familie Bestel kaarten
dinsdag 18 oktober
14:00 uur Blauwe zaal
Spoor (6+) Het Filiaal theatermakers
Meer informatie familie Bestel kaarten
woensdag 19 oktober
14:00 uur Blauwe zaal
VLIEG OP! (4+) Laura van Hal
Meer informatie familie Bestel kaarten
woensdag 19 oktober
20:15 uur Rode zaal
Sirene Yvonne van den Eerenbeemt
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 20 oktober
20:15 uur Rode zaal
Bosch Dreams | Bosch500 jaar
Meer informatie muziektheater Bestel kaarten
donderdag 20 oktober
20:30 uur Blauwe zaal
LOUIS! What a Wonderful World Michael Varekamp, Joy Wielkens e.a.
Meer informatie Muziek Laatste kaarten!
vrijdag 21 oktober
20:15 uur Rode zaal
Clifton Braam De Eerste Keer
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 21 oktober
20:30 uur Blauwe zaal
Ud Festival Nizar Rohana Trio & Omar Bashir
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
zondag 23 oktober
16:00 uur Blauwe zaal
Ud Festival
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
woensdag 26 oktober
19:30 uur Blauwe zaal
Jihad, de voorstelling
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 27 oktober
20:15 uur Rode zaal
Ronald Goedemondt Geen Sprake Van
Meer informatie cabaret Uitverkocht Wachtlijst
vrijdag 28 oktober
19:30 uur Blauwe zaal
Jihad, de voorstelling
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 28 oktober
20:15 uur Rode zaal
Ton Kas JABROER – Onemanshow
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 29 oktober
20:15 uur Rode zaal
Ton Kas JABROER – Onemanshow
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 29 oktober
20:30 uur Blauwe zaal
Eric Vaarzon Morel en Thomas Beijer Lorca
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
zondag 30 oktober
14:30 uur Blauwe zaal
Accordeonorkest Aves, Amsterdams Volkskoor en Noisy Voices Muziekpodium Live presenteert
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zondag 30 oktober
15:00 uur Rode zaal
Nabucco Staatsopera van Tatarstan
Meer informatie opera Bestel kaarten

november

woensdag 02 november
20:15 uur Rode zaal
Bob Marley’s Reggae Night: One Love & Jammin'
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
vrijdag 04 november
19:30 uur Blauwe zaal
Leuk! (8+) De Toneelmakerij
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 04 november
20:15 uur Rode zaal
Gezelligheid kent geen tijd Het Amsterdams Volkskoor
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zaterdag 05 november
20:00 uur Meervaart Studio
Comedy Café 8 aanstormende stand-up comedians
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 05 november
20:15 uur Rode zaal
Another Kind of Blue Blue Technology
Meer informatie dans Bestel kaarten
zaterdag 05 november
20:30 uur Blauwe zaal
Flamenco Amazigh Stichting ID Productions
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
zondag 06 november
14:00 uur Blauwe zaal
Oma, mag ik mijn pop terug? (6+) Theater Gnaffel
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 11 november
19:30 uur Blauwe zaal
De Muziekkaravaan van Noord-Afrika (10+) Marmoucha
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 11 november
20:15 uur Rode zaal
Gezelligheid kent geen tijd Het Amsterdams Volkskoor
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zaterdag 12 november
20:15 uur Rode zaal
Lebbis De Paardenpoetser
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 12 november
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
Atrako din Chino Papiaments gesproken
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 13 november
14:00 uur Blauwe zaal
Bezoek voor Beer (4+) Het Laagland
Meer informatie familie Bestel kaarten
dinsdag 15 november
20:30 uur Blauwe zaal
Rima Khcheich Washwishni!
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
donderdag 17 november
20:30 uur Blauwe zaal
De Goede Richard III Wart Kamps
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 18 november
19:30 uur Rode zaal
Hoe de grote mensen weggingen en wat er daarna gebeurde (8+) Theater Artemis / Het Zuidelijk Toneel
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 18 november
20:30 uur Blauwe zaal
2 Meter Sessies Jan Douwe Kroeske & Sivert Høyem
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zaterdag 19 november
20:30 uur Blauwe zaal
DE WAND Ulrike Quade Company
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 20 november
15:00 uur Blauwe zaal
Mijn (Bij)Vrouw VIG / Raymi Sambo
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 26 november
20:15 uur Rode zaal
A Tribute to Max Nijman
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zaterdag 26 november
20:30 uur Blauwe zaal
Een Flinke Linkse Vrouw Mugmetdegoudentand
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 27 november
16:00 uur Blauwe zaal
Moriscos Underground (met El Ghazali Ensemble) Andalus Voices
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
woensdag 30 november
14:00 uur Blauwe zaal
Zachtjes gaan de paardenvoetjes (3+) Ageeth de Haan
Meer informatie familie Bestel kaarten
woensdag 30 november
20:15 uur Rode zaal
Demonen Oostpool
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 30 november
20:30 uur Blauwe zaal
Deng Boy ’teen & ’tander
Meer informatie cabaret Bestel kaarten

december

donderdag 01 december
20:30 uur Blauwe zaal
Deng Boy ’teen & ’tander
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 02 december
20:15 uur Rode zaal
A Chorus Line Edwin Jonker, Bettina Holwerda e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
vrijdag 02 december
20:30 uur Blauwe zaal
HAMLET ZEP Theaterproducties
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 03 december
20:00 uur Meervaart Studio
Comedy Café Aanstormende stand-up comedians
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 03 december
20:15 uur Rode zaal
A Chorus Line Edwin Jonker, Bettina Holwerda e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
zaterdag 03 december
20:30 uur Blauwe zaal
Bos & Buurman Noord/Zuid
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zondag 04 december
16:00 uur Blauwe zaal
I will wait for you Arno Schuitemaker
Meer informatie dans Bestel kaarten
maandag 05 december
20:30 uur Blauwe zaal
Voor mijn kinderen Likeminds' Nonprofit Kapitalist
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 07 december
20:15 uur Rode zaal
Intouchables Huub Stapel, Cyriel Guds e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 08 december
20:15 uur Rode zaal
Isabelle Beernaert remake Ne Me Quitte Pas
Meer informatie dans Bestel kaarten
donderdag 08 december
20:30 uur Blauwe zaal
Martijn Koning Koning van de Lach
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 09 december
20:15 uur Rode zaal
Maria Juncal & Company Flamenco Fantasy
Meer informatie dans Bestel kaarten
vrijdag 09 december
20:30 uur Blauwe zaal
Martijn Koning Koning van de Lach
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 10 december
20:15 uur Rode zaal
Richard Groenendijk Midden in de winternacht
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 10 december
20:30 uur Blauwe zaal
Diep verscholen in het woud Helmert Woudenberg
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 11 december
14:00 uur Blauwe zaal
Kodo, het geheim van de Samurai (6+) Ida van Dril
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 11 december
20:15 uur Rode zaal
Jon van Eerd Harrie let op de kleintjes
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 15 december
20:30 uur Blauwe zaal
Erik van Muiswinkel en Justus van Oel Erik en Justus vertellen een FILM
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 16 december
20:15 uur Rode zaal
LIGHT LeineRoebana
Meer informatie dans Bestel kaarten
vrijdag 16 december
20:30 uur   (Nederlandse première) Blauwe zaal
Oum Zarabi
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
zaterdag 17 december
20:15 uur Rode zaal
Jandino Asporaat Van je familie moet je het hebben
Meer informatie cabaret Uitverkocht Wachtlijst
zaterdag 17 december
20:30 uur Blauwe zaal
Oeloek OpSchmùck
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 18 december
14:30 uur Rode zaal
PURPER's vier jaargetijden Erik Brey, Alfred van den Heuvel e.a.
Meer informatie show Bestel kaarten
maandag 19 december
20:15 uur   (voorpremière) Rode zaal
Watskeburt?! – De Musical De Jeugd van Tegenwoordig presenteert
Meer informatie musical Bestel kaarten
dinsdag 20 december
20:15 uur   (première) Rode zaal
Watskeburt?! – De Musical De Jeugd van Tegenwoordig presenteert
Meer informatie musical Bestel kaarten
woensdag 21 december
20:15 uur Rode zaal
Watskeburt?! – De Musical De Jeugd van Tegenwoordig presenteert
Meer informatie musical Bestel kaarten
donderdag 22 december
20:15 uur Rode zaal
Indecent Proposal Matteo van der Grijn e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 23 december
20:15 uur Rode zaal
Swan Lake Jakop Ahlbom & ICK
Meer informatie dans Bestel kaarten
vrijdag 23 december
20:30 uur Blauwe zaal
De vader, de zoon en het heilige feest Sadettin Kirmiziyüz
Meer informatie theater Bestel kaarten
dinsdag 27 december
14:30 uur Rode zaal
De Kabouter (4+) Theater Terra
Meer informatie familie Bestel kaarten
woensdag 28 december
14:30 uur Rode zaal
De Kabouter (4+) Theater Terra
Meer informatie familie Bestel kaarten
donderdag 29 december
14:30 uur Rode zaal
De Kabouter (4+) Theater Terra
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 30 december
19:00 uur Rode zaal
André Kuipers Ruimtevaartcollege
Meer informatie theatercollege Bestel kaarten

januari

woensdag 04 januari
20:30 uur Blauwe zaal
Jihad, de voorstelling
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 05 januari
20:15 uur Rode zaal
Op een mooie Pinksterdag Lone van Roosendaal e.a.
Meer informatie muziektheater Bestel kaarten
donderdag 05 januari
20:30 uur Blauwe zaal
Jihad, de voorstelling
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 12 januari
20:30 uur Blauwe zaal
Joris Linssen & Caramba Serenade
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
vrijdag 13 januari
20:30 uur Blauwe zaal
Emilio Guzman Alle mensen verzamelen!
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 14 januari
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
De Terugkeer-Turk Lizzy Timmers Groep
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 15 januari
15:00 uur   (première) Blauwe zaal
De Terugkeer-Turk Lizzy Timmers Groep
Meer informatie theater Bestel kaarten
maandag 16 januari
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
PARA | DISO Revisited ICK | Emio Greco | Pieter C. Scholten
Meer informatie dans Bestel kaarten
dinsdag 17 januari
20:15 uur   (première) Rode zaal
PARA | DISO Revisited ICK | Emio Greco | Pieter C. Scholten
Meer informatie dans Bestel kaarten
woensdag 18 januari
20:15 uur Rode zaal
Ali B Je suis Ali
Meer informatie cabaret Uitverkocht
woensdag 18 januari
20:30 uur Blauwe zaal
De Partizanen WELKOM IN PARTIZANIË
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 19 januari
20:30 uur Blauwe zaal
De Partizanen WELKOM IN PARTIZANIË
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 20 januari
uur de Meervaart
BankGiro Loterij Theaterweekend
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 21 januari
uur de Meervaart
BankGiro Loterij Theaterweekend
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 22 januari
uur de Meervaart
BankGiro Loterij Theaterweekend
Meer informatie theater Bestel kaarten
dinsdag 24 januari
19:00 uur Rode zaal
Zwanenmeer Ballet van de Staatsopera van Tatarstan
Meer informatie dans Bestel kaarten
woensdag 25 januari
9:30 uur Meervaart Studio
We hebben er een geitje bij (2+) Peuterfestival | Malou van Sluis
Meer informatie familie Bestel kaarten
woensdag 25 januari
10:00 uur Blauwe zaal
Panama (2+) Peuterfestival | Daniëlle Wagenaar
Meer informatie familie Bestel kaarten
woensdag 25 januari
10:30 uur Meervaart Studio
We hebben er een geitje bij (2+) Peuterfestival | Malou van Sluis
Meer informatie familie Bestel kaarten
woensdag 25 januari
11:30 uur Blauwe zaal
Panama (2+) Peuterfestival | Daniëlle Wagenaar
Meer informatie familie Bestel kaarten
woensdag 25 januari
20:15 uur Rode zaal
Marc-Marie Huijbregts GETEKEND
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 26 januari
20:30 uur Blauwe zaal
Eva Crutzen Spiritus
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 27 januari
19:30 uur Blauwe zaal
De grote illusionist (8+) Het Filiaal theatermakers
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 27 januari
20:30 uur Rode zaal
Patrick Laureij Dekking Hoog
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 28 januari
20:15 uur Rode zaal
Big, Black & Beautiful
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zondag 29 januari
15:00 uur Blauwe zaal
De Vlucht van een Granaatappel Theater RAST
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 29 januari
20:15 uur Rode zaal
Big, Black & Beautiful
Meer informatie Muziek Bestel kaarten

februari

donderdag 02 februari
20:15 uur Rode zaal
Tineke Schouten T-Splitsing
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 04 februari
20:15 uur Rode zaal
Peter Pannekoek Zacht van Binnen
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 04 februari
20:30 uur Blauwe zaal
Op Sterk Water
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 05 februari
14:00 uur Blauwe zaal
Onbekend Land (6+)
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 05 februari
16:00 uur Rode zaal
Opvliegers 2: In de sneeuw Antje Monteiro, Hymke de Vries e.a.
Meer informatie show Bestel kaarten
woensdag 08 februari
20:15 uur Rode zaal
Jörgen Raymann Zo Kan Het Ook
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
woensdag 15 februari
20:30 uur Blauwe zaal
PAAZ Solo Stories / Yora Rienstra
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 16 februari
20:30 uur Blauwe zaal
René van Meurs Even goede vrienden
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 18 februari
19:00 uur   (incl. diner) Blauwe zaal
Andalus Voices Programma volgt
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
zaterdag 18 februari
19:30 uur Rode zaal
Juniors Go Dutch Het Nationale Ballet
Meer informatie dans Bestel kaarten
zondag 19 februari
14:30 uur Rode zaal
Juniors Go Dutch Het Nationale Ballet
Meer informatie dans Bestel kaarten
zondag 19 februari
15:00 uur Blauwe zaal
OperaThriller Pocket Opera
Meer informatie opera Bestel kaarten
maandag 20 februari
11:00 uur Blauwe zaal
Jip en Janneke (3+) Wijnand Stomp
Meer informatie familie Bestel kaarten
maandag 20 februari
14:00 uur Blauwe zaal
Jip en Janneke (3+) Wijnand Stomp
Meer informatie familie Bestel kaarten
dinsdag 21 februari
14:00 uur Blauwe zaal
DE GVR (6+) Ila van der Pouw
Meer informatie familie Bestel kaarten
woensdag 22 februari
14:00 uur Blauwe zaal
Pokon (4+) De Dansers
Meer informatie familie Bestel kaarten
woensdag 22 februari
19:30 uur Rode zaal
Razend (12+) Homemade Productions
Meer informatie familie Bestel kaarten
donderdag 23 februari
14:00 uur Blauwe zaal
Jazz duzz (6+) De Toneelmakerij
Meer informatie familie Bestel kaarten
donderdag 23 februari
20:15 uur Rode zaal
Ruth Jacott Ruth
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
vrijdag 24 februari
20:30 uur   ((try-out)) Blauwe zaal
DAD (try-out) Nasrdin Dchar
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 25 februari
20:15 uur Rode zaal
I’m a Soulman Steffen Morrison, Joy Wielkens e.a.
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zaterdag 25 februari
20:30 uur   ((try-out)) Blauwe zaal
DAD (try-out) Nasrdin Dchar
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 26 februari
18:00 uur de Foyer
Classic Sunday DJ Mike Mercy en VJ Supreme Cuisine
Meer informatie Muziek Bestel kaarten

maart

woensdag 01 maart
20:15 uur Rode zaal
Powervrouwen (try-out) Een fenomenale vriendinnenrevue!
Meer informatie show Bestel kaarten
donderdag 02 maart
19:00 uur Rode zaal
Snorro (8+) Ro Theater
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 03 maart
19:00 uur Rode zaal
Snorro (8+) Ro Theater
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 03 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Welkom bij de Fresku show Fresku
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 04 maart
20:15 uur Rode zaal
Rayen Panday Niet Verder Vertellen
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 04 maart
20:30 uur Blauwe zaal
‘Swingin’ Harlem’
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
zondag 05 maart
14:00 uur Blauwe zaal
Fantastische Meneer Vos (4+) Meneer Monster
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 05 maart
16:00 uur Blauwe zaal
Fantastische Meneer Vos (4+) Meneer Monster
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 05 maart
19:00 uur Rode zaal
Dr. Miracle's last illusion OPERA2DAY e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 08 maart
20:15 uur Rode zaal
The Dry Piece Keren Levi
Meer informatie dans Bestel kaarten
donderdag 09 maart
19:30 uur   ((try-out)) Rode zaal
Elements of Freestyle ISH
Meer informatie dans Bestel kaarten
vrijdag 10 maart
19:30 uur   ((première)) Rode zaal
Elements of Freestyle ISH
Meer informatie dans Bestel kaarten
vrijdag 10 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Vrijdag & Sandifort Vrijdag vs. Sandifort
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 11 maart
19:30 uur Rode zaal
Elements of Freestyle ISH
Meer informatie dans Bestel kaarten
zaterdag 11 maart
20:30 uur Blauwe zaal
SEXIETY
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 15 maart
20:15 uur Rode zaal
Daniël Arends De Afterparty
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
woensdag 15 maart
20:30 uur Blauwe zaal
VARA Leids Cabaret Festival Finalistentour
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 16 maart
20:15 uur Rode zaal
Daniël Arends De Afterparty
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 16 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Soundos Geboren met Ervaring
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 17 maart
19:30 uur Rode zaal
Dissus, verdwaal mee in de Odyssee (8+) Theatergroep Kwatta
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 17 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Astrid Seriese & Erwin van Ligten SCHATTEN!
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zondag 19 maart
14:00 uur Blauwe zaal
WANIKAN (3+) 4Hoog
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 19 maart
16:00 uur Rode zaal
Corps du Ballet Ballet National de Marseille
Meer informatie dans Bestel kaarten
dinsdag 21 maart
20:15 uur Rode zaal
Diederik van Vleuten Mijn nachten met Churchill
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 22 maart
20:15 uur Rode zaal
Frank Boeijen Theatertournee 2017
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
donderdag 23 maart
20:15 uur Rode zaal
Wëreldbänd SLÄPSTICK
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
vrijdag 24 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Speelman en Speelman Het moet eruit
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zondag 26 maart
15:00 uur Rode zaal
Madame Butterfly Staatsopera van Tatarstan
Meer informatie opera Bestel kaarten
vrijdag 31 maart
19:30 uur Blauwe zaal
JORIS & DE DRAKENTEMMERS (8+) Het Laagland
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 31 maart
20:15 uur Rode zaal
Adèle Conny Jasperina - De grote drie
Meer informatie musical Bestel kaarten

april

zaterdag 01 april
20:15 uur Rode zaal
Kaseko In Concert ”Twee” Twenty8 Productions
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zaterdag 01 april
20:30 uur Blauwe zaal
Arno Schuitemaker & Florentina Holzinger Double Bill ICK
Meer informatie dans Bestel kaarten
donderdag 06 april
19:30 uur Blauwe zaal
Guerrilla (12+) Danstheater AYA en DOX
Meer informatie dans Bestel kaarten
donderdag 06 april
20:15 uur Rode zaal
Yentl en de Boer De snoepwinkel is gesloten
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 07 april
20:15 uur Rode zaal
Extrêmités Cirque Inextremiste
Meer informatie show Bestel kaarten
zaterdag 08 april
20:15 uur Rode zaal
Slagerij van Kampen LIP/STICK
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zaterdag 08 april
20:30 uur Blauwe zaal
Murth Mossel Voors en Tegens
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 09 april
11:00 uur Blauwe zaal
Sterrenwachter (2+) T.g. Winterberg / STIP
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 09 april
12:30 uur Blauwe zaal
Sterrenwachter (2+) T.g. Winterberg / STIP
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 09 april
15:30 uur Blauwe zaal
Sterrenwachter (2+) T.g. Winterberg / STIP
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 09 april
18:00 uur de Foyer
Classic Sunday DJ Mike Mercy en VJ Supreme Cuisine
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
woensdag 12 april
20:15 uur Rode zaal
Spinvis Trein/Vuur/Dageraad
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
dinsdag 18 april
20:15 uur Rode zaal
Jandino Asporaat Keihard
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
woensdag 19 april
20:15 uur Rode zaal
Jandino Asporaat Keihard
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 20 april
20:15 uur Rode zaal
Daniël Arends De Afterparty
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 21 april
20:15 uur Rode zaal
Daniël Arends De Afterparty
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 21 april
20:30 uur Blauwe zaal
Karsu Play my strings
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zaterdag 22 april
20:30 uur Blauwe zaal
Katinka Polderman Polderman tiert welig
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 23 april
15:00 uur Blauwe zaal
De Man Is Lam
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 28 april
20:15 uur Rode zaal
HOME Conny Janssen Danst
Meer informatie dans Bestel kaarten
vrijdag 28 april
20:30 uur Blauwe zaal
Kiki Schippers Wie Kijkt?
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 29 april
20:15 uur Rode zaal
Er wordt naar u geluisterd Wim Helsen
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 30 april
14:00 uur Blauwe zaal
ODYSSEUS (5+) Unieke Zaken
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 30 april
16:00 uur Rode zaal
Elements of Freestyle ISH
Meer informatie dans Bestel kaarten

mei

woensdag 03 mei
20:30 uur Blauwe zaal
Nabil Tijdmachine
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 05 mei
20:15 uur   ((try-out)) Rode zaal
Kris Verdonck: I/II/III/IIII ICK
Meer informatie dans Bestel kaarten
zaterdag 06 mei
20:15 uur   ((première)) Rode zaal
Kris Verdonck: I/II/III/IIII ICK
Meer informatie dans Bestel kaarten
zondag 07 mei
15:00 uur Blauwe zaal
Met Andere Oogen Van der Vlugt & Co
Meer informatie muziektheater Bestel kaarten
donderdag 11 mei
20:15 uur Rode zaal
Pieter Derks Spot
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 12 mei
20:15 uur Rode zaal
INTO THE WOODS
Meer informatie musical Bestel kaarten
vrijdag 12 mei
20:30 uur Blauwe zaal
Walden Arjan Ederveen & Jack Wouterse
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 13 mei
20:15 uur Rode zaal
INTO THE WOODS
Meer informatie musical Bestel kaarten
zaterdag 13 mei
20:30 uur Blauwe zaal
Andalus Voices programma volgt z.s.m.
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
woensdag 17 mei
20:15 uur Rode zaal
Dan maar in therapie Bastiaan Ragas in
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 18 mei
20:30 uur Blauwe zaal
Nathalie Baartman Voest
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 19 mei
20:15 uur Rode zaal
Roué Verveer Op Het Laatste Moment
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 19 mei
20:30 uur Blauwe zaal
Max van den Burg OP EEN BEDJE VAN RUCOLA
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 21 mei
20:15 uur Rode zaal
Karin Bloemen Volle Bloei
Meer informatie show Bestel kaarten
vrijdag 26 mei
20:30 uur Blauwe zaal
Henry van Loon Sleutelmoment
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 27 mei
20:15 uur Rode zaal
Sara Kroos Doorgefokt
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
woensdag 31 mei
20:15 uur Rode zaal
Najib Amhali (N)ergens Goed Voor
Meer informatie cabaret Bestel kaarten

juni

donderdag 01 juni
20:15 uur Rode zaal
Najib Amhali (N)ergens Goed Voor
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 02 juni
20:15 uur Rode zaal
Najib Amhali (N)ergens Goed Voor
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 03 juni
20:15 uur Rode zaal
Sanne Wallis de Vries Gut
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 03 juni
20:30 uur Blauwe zaal
Daniël Lohues Nieuwe Theatervoorstelling
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zondag 04 juni
20:15 uur Rode zaal
Vive la France 2 Philippe Elan, Renée van Wegberg e.a.
Meer informatie Muziek Bestel kaarten
zondag 18 juni
20:00 uur Rode zaal
Russell Howard LiveComedy.nl Presents: Round The World
Meer informatie cabaret Bestel kaarten