Choose filters

Multiple selections possible
Muziek
Dans
Theater
Show
cabaret
Special

September

 
Muziek
Wed 04 Sep

Amanda Palmer

No Intermission - An Evening Of Piano, Pain & Laughter

Tickets & info
 
Muziek
Sat 07 Sep

Ikarai

MUHAMMAD

Tickets & info
Première
Dans
Fri 13 SepSat 14 Sep

Endless Song of Silence

Dance Company Nanine Linning

Tickets & info
Première
Theater
Wed 18 SepThu 19 Sep

Pie in the Sky

Boost

Tickets & info
 
Muziek
Sat 21 Sep

María Marín

Junio

Tickets & info
 
Cabaret
Tue 24 Sep

Theo Von

Tickets & info

October

 
Dans
Sat 05 Oct

REDO / Heritage

Shailesh Bahoran / IRCompany

Tickets & info
ICKFEST
Dans
Fri 25 OctSat 26 Oct

All Over - Acts of Love

ICK Amsterdam & Toneelgroep Oostpool

Tickets & info
ICKFEST
Dans
Sun 27 Oct

What's Cooking at ICK?

CHRONOS, Christian Guerematchi e.a.

Tickets & info

November

 
Muziek
Sat 02 Nov

Le Trio Joubran

The Long March

Tickets & info
 
Muziek
Sat 02 Nov

Swingin' in New Orleans

The Legends

Tickets & info
 
Dans
Sun 03 Nov

Holland & Le Chat Noir

Scapino Ballet Rotterdam

Tickets & info
 
Muziek
Mon 04 Nov

& Guy Sigsworth (Frou Frou)

Imogen Heap

Tickets & info
 
cabaret
Sat 09 Nov

Daniel Sloss

X

16+
Tickets & info
 
Special
Wed 13 Nov

The Dollop

Podcast

Tickets & info
Onze Makers
Muziek
Fri 22 Nov

Estrella Morente

ft. Jalal Chekara & Amsterdams Andalusisch Orkest

Tickets & info
 
Dans
Sat 30 Nov

Ayahuasca

ISH

Tickets & info

December

Highlighted
 
Dans
Sat 14 Dec

De Notenkraker

Ballet van Odessa

Tickets & info
 
Dans
Sat 07 Dec

Summa

Samir Calixto & Cello Octet Amsterdam

Tickets & info
Onze makers
Muziek
Fri 13 Dec

Tribute to Mohammed Abdel Wahab

Moulay Ahmed & Amsterdams Andalusisch Orkest

Tickets & info
 
Dans
Sat 14 Dec

De Notenkraker

Ballet van Odessa

Tickets & info

January

 
Dans
Sat 18 Jan

De Voorlopers

Ivgi & Greben

Tickets & info
 
Show
Thu 30 Jan

Pepijn Gunneweg

The Great Wonder

Tickets & info

February

Onze makers
Muziek
Sun 02 Feb

Nai Barghouti en Amsterdams Andalusisch Orkest

Tickets & info
 
Dans
Sun 02 Feb

KIEM

Conny Janssen Danst

Tickets & info
 
Dans
Sat 15 Feb

unmute / Together_Till the End

Keren Levi / Arno Schuitemaker

Tickets & info

March

Première
Dans
Sat 07 MarSun 08 Mar

Unboxing Ballet 2

Junior Company van het Nationale Ballet

Tickets & info

April

Onze makers
Theater
Thu 02 Apr - Sun 05 Apr

Jakop Ahlbom Company

SYZYGY

Tickets & info
Onze makers
Dans
Sat 18 Apr

60

Amos Ben Tal / Off Projects i.s.m. ICKamsterdam

Tickets & info

May

 
Dans
Sat 09 May

The Roots

Accrorap

Tickets & info
 
Dans
Sat 30 MaySun 31 May

GRIMM

ISH & de Junior Company van het Nationale Ballet (reprise)

Tickets & info

June

Onze makers
Theater
Fri 12 JunSat 13 Jun

Jakop Ahlbom Company

SYZYGY

Tickets & info