Programma
2018-2019
October

Tuesday 09 October
20:15 uur Rode zaal
Jo Koy Break The Mold Tour
Meer informatie cabaret Order tickets
UD FESTIVAL
Friday 12 October
19:30 uur Blauwe zaal
Kamilya Jubran & Le Trio Joubran Ud Festival
Meer informatie wereldmuziek Order tickets
UD FESTIVAL
Friday 12 October
21:00 uur Rode zaal
Le Trio Joubran Ud Festival
Meer informatie wereldmuziek Order tickets
Sunday 14 October
14:30 uur Rode zaal
Tosca Staatsopera van Tatarstan
Meer informatie opera Order tickets
Friday 19 October
20:30 uur Blauwe zaal
De Nazaten / The Descendants
Meer informatie muziek Order tickets
Sunday 21 October
20:15 uur Rode zaal
TJ Miller
Meer informatie cabaret Order tickets
UD FESTIVAL
Friday 26 October
20:15 uur Rode zaal
Dhafer Youssef Ud Festival
Meer informatie wereldmuziek Order tickets

November

Thursday 01 November
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
NEXT Emanuel Gat & ICK
Meer informatie dans Order tickets
ICKFEST
Friday 02 November
19:15 uur de Meervaart
ICKFEST Programma overzicht
Meer informatie dans Order tickets
ICKFEST
Friday 02 November
20:15 uur   (première) Rode zaal
NEXT Emanuel Gat & ICK
Meer informatie dans Order tickets
ICKFEST
Saturday 03 November
19:00 uur Blauwe zaal
BLUE Aleksandra Lemm
Meer informatie dans Order tickets
ICKFEST
Saturday 03 November
20:15 uur   (première) Rode zaal
Les Corps de Petipa Ballet National de Marseille
Meer informatie dans Order tickets
ICKFEST
Saturday 03 November
22:00 uur de Foyer
CHOREOPOP Jesús de Vega & Chai Blaq
Meer informatie dans -
ICKFEST
Sunday 04 November
14:00 uur Blauwe zaal
School of Moon Eric Minh Cuong Castaing en 4West
Meer informatie dans Order tickets
ICKFEST
Sunday 04 November
16:00 uur Blauwe zaal
School of Moon Eric Minh Cuong Castaing en 4West
Meer informatie dans Order tickets
Saturday 17 November
20:15 uur Rode zaal
BACON NANINE LINNING / NIKEIA
Meer informatie dans Order tickets
Friday 23 November
20:15 uur   (reprise) Rode zaal
Släpstick Wëreldbänd
Meer informatie show Order tickets
Saturday 24 November
20:30 uur Blauwe zaal
Los Bienes de la Tierra Mujer Klòrica ft. Rosario Toledo
Meer informatie muziek Order tickets

December

Friday 07 December
20:30 uur Blauwe zaal
Even Worse Guilherme Miotto
Meer informatie dans Order tickets
Saturday 08 December
20:15 uur Rode zaal
Kawina in Concert Twenty8 Productions
Meer informatie muziek Order tickets
Wednesday 12 December
19:00 uur Rode zaal
Swan Lake De Staatsopera & Ballet van Tatarstan
Meer informatie dans Order tickets
Friday 14 December
20:15 uur Rode zaal
Asma Lmnawar Tanger - Cairo Express
Meer informatie wereldmuziek Order tickets
Saturday 15 December
20:30 uur Blauwe zaal
Meer informatie wereldmuziek Order tickets
Sunday 16 December
15:00 uur Rode zaal
What a Wonderful Christmas The Legends ft. Michael Varekamp
Meer informatie muziek Order tickets
Thursday 27 December
20:15 uur Rode zaal
Percossa BAM!
Meer informatie muziek Order tickets

January

Friday 11 January
20:15 uur Rode zaal
New Belcanto: Opera Meets Jazz Mike del Ferro Trio e.a.
Meer informatie muziek Order tickets

February

Saturday 02 February
20:30 uur Blauwe zaal
Arno Schuitemaker The Way You Sound Tonight
Meer informatie dans Order tickets
Saturday 09 February
20:30 uur Blauwe zaal
Superhuman: Our Darkness Kalpanarts / Kalpana Raghuraman
Meer informatie dans Order tickets
Thursday 14 February
19:30 uur   (try-out) Rode zaal
Modern Samurai ISH Dance Collective
Meer informatie dans Order tickets
Tuesday 19 February
19:30 uur Rode zaal
Isabelle Beernaert Le Temps perdu
Meer informatie dans Order tickets

March

Saturday 09 March
20:30 uur Blauwe zaal
Crooners Night Club Round Midnight Orchestra
Meer informatie muziek Order tickets
Sunday 17 March
15:00 uur Blauwe zaal
OperAparty Pocket Opera
Meer informatie opera Order tickets
HUISGEZELSCHAP
Sunday 17 March
16:00 uur   (reprise) Rode zaal
ZIEL | ROUH ICK & Amsterdams Andalusisch Orkest
Meer informatie dans Order tickets
HUISGEZELSCHAP
Tuesday 19 March
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
Jakop Ahlbom Le Bal
Meer informatie theater Order tickets
HUISGEZELSCHAP
Wednesday 20 March
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
Jakop Ahlbom Le Bal
Meer informatie theater Order tickets
HUISGEZELSCHAP
Thursday 21 March
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
Jakop Ahlbom Le Bal
Meer informatie theater Order tickets
HUISGEZELSCHAP
Friday 22 March
20:15 uur   (première) Rode zaal
Le Bal
Meer informatie theater Order tickets
HUISGEZELSCHAP
Saturday 23 March
20:15 uur Rode zaal
Le Bal
Meer informatie theater Order tickets
Sunday 24 March
16:00 uur Rode zaal
Between Us The Ruggeds
Meer informatie dans Order tickets
Friday 29 March
20:30 uur Blauwe zaal
Yuri Honing Acoustic Quartet Goldbrun
Meer informatie muziek Order tickets

April

Saturday 13 April
20:15 uur Rode zaal
Steffen Morrison & Big Boy Caprice It’s a Man’s World!
Meer informatie muziek Order tickets
Saturday 13 April
20:30 uur   (première) Blauwe zaal
Gnawa Night Mehdi Nassouli e.a.
Meer informatie wereldmuziek Order tickets
Wednesday 17 April
20:15 uur Rode zaal
Conny Janssen Danst BROOS
Meer informatie dans Order tickets
Monday 22 April
16:00 uur   (2e paasdag) Rode zaal
Ballet National de Marseille Passione
Meer informatie dans Order tickets

May

Saturday 18 May
20:15 uur Rode zaal
7 Fingers / Les 7 Doigts de la Main Réversible
Meer informatie theater Order tickets

June

HUISGEZELSCHAP
Friday 14 June
20:15 uur Rode zaal
Le Bal
Meer informatie theater Order tickets
HUISGEZELSCHAP
Saturday 15 June
20:15 uur Rode zaal
Le Bal
Meer informatie theater Order tickets
HUISGEZELSCHAP
Sunday 16 June
16:00 uur Rode zaal
Le Bal
Meer informatie theater Order tickets
x

Meld u aan voor de
Meervaart nieuwsbrief!

Schrijf u in en blijf op de hoogte van onze voorstellingen, nieuwtjes en aanbiedingen.