Programma
2019-2020
April

Monday 22 April
17:00 uur   (2e paasdag) Rode zaal
Ballet National de Marseille Passione
Meer informatie dans Order tickets
Monday 29 April
20:15 uur Rode zaal
Bert Kreischer Body Shots World Tour
Meer informatie cabaret Sold out

May

Wednesday 08 May
20:15 uur Rode zaal
Dianne Reeves In concert
Meer informatie muziek Order tickets
Saturday 18 May
20:15 uur Rode zaal
7 Fingers / Les 7 Doigts de la Main Réversible
Meer informatie theater Order tickets
Tuesday 28 May
20:15 uur Rode zaal
No Such Thing As A Fish In No Particular Order
Meer informatie show Sold out

June

Thursday 13 June
20:15 uur Rode zaal
Patton Oswalt
Meer informatie cabaret Order tickets
HUISGEZELSCHAP
Friday 14 June
20:15 uur Rode zaal
Jakop Ahlbom Company Le Bal
Meer informatie theater Order tickets
HUISGEZELSCHAP
Saturday 15 June
20:15 uur Rode zaal
Jakop Ahlbom Company Le Bal
Meer informatie theater Order tickets
HUISGEZELSCHAP
Sunday 16 June
16:00 uur Rode zaal
Jakop Ahlbom Company Le Bal
Meer informatie theater Order tickets

September

Wednesday 04 September
20:15 uur Rode zaal
Amanda Palmer
Meer informatie muziek Order tickets