woensdag 20 juni
20:30 uur   (Holland Festival) Blauwe zaal
Hadra Chefchaonia Ensemble Rhoum El Bakkali
Meer informatie wereldmuziek Uitverkocht
vrijdag 22 juni
19:30 uur Blauwe zaal
DE MEERMIN, HET MONSTER EN DE MAAN Stichting de Driehoek
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 22 juni
20:00 uur Rode zaal
Melk & Dadels ROSE stories & Daria Bukvic
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 23 juni
19:30 uur Blauwe zaal
DE MEERMIN, HET MONSTER EN DE MAAN Stichting de Driehoek
Meer informatie familie Bestel kaarten
zaterdag 23 juni
20:00 uur Rode zaal
Melk & Dadels ROSE stories & Daria Bukvic
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 24 juni
14:00 uur Blauwe zaal
DE MEERMIN, HET MONSTER EN DE MAAN Stichting de Driehoek
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 24 juni
14:30 uur Rode zaal
Melk & Dadels ROSE stories & Daria Bukvic
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 29 juni
19:00 uur Locatie: Fruittuin van West - Tom Schreursweg 48
Terug, naar de Kersentuin Greg Nottrot
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 29 juni
19:30 uur Rode zaal
Salaheddine De Marokkaan en de Media
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 30 juni
19:00 uur Locatie: Fruittuin van West - Tom Schreursweg 48
Terug, naar de Kersentuin Greg Nottrot
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 30 juni
20:15 uur Rode zaal
I [vo] LLUSION 5 O'Clock - Eindvoorstelling
Meer informatie amateur Bestel kaarten

juli

zondag 01 juli
19:00 uur Locatie: Fruittuin van West - Tom Schreursweg 48
Terug, naar de Kersentuin Greg Nottrot
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 01 juli
20:15 uur Rode zaal
I [vo] LLUSION 5 O'Clock - Eindvoorstelling
Meer informatie amateur Bestel kaarten
zaterdag 07 juli
20:30 uur Rode zaal
Gia mas komsu, Proost! Theatraal concert
Meer informatie muziek Bestel kaarten
zondag 08 juli
14:30 uur Rode zaal
Hayde! 2018 Muziekpodium
Meer informatie muziek Bestel kaarten
dinsdag 24 juli
20:15 uur Rode zaal
DE FORMULE 1 SHOW Olav Mol & Jack Plooij
Meer informatie show Bestel kaarten

september

zondag 02 september
20:15 uur Rode zaal
My Dad Wrote A Porno
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
COPRODUCTIE
donderdag 13 september
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
The Mountaintop Dennis Rudge, Joy Wielkens
Meer informatie theater Bestel kaarten
COPRODUCTIE
vrijdag 14 september
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
The Mountaintop Dennis Rudge, Joy Wielkens
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 15 september
14:30 uur   (try-out, 4+) Rode zaal
Kikker en de Vallende Ster Theater Terra
Meer informatie familie Bestel kaarten
COPRODUCTIE
zaterdag 15 september
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
The Mountaintop Dennis Rudge, Joy Wielkens
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 16 september
14:30 uur   (première) Rode zaal
Kikker en de Vallende Ster Theater Terra
Meer informatie familie Bestel kaarten
COPRODUCTIE
zondag 16 september
16:00 uur   (première) Blauwe zaal
The Mountaintop - Première Dennis Rudge, Joy Wielkens
Meer informatie theater Bestel kaarten
dinsdag 18 september
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
Judas Naar de bestseller van Astrid Holleeder
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 19 september
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
Judas Naar de bestseller van Astrid Holleeder
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 20 september
20:15 uur   (première) Rode zaal
Judas Naar de bestseller van Astrid Holleeder
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 20 september
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
Peter Heerschop De Minister van Enthousiasme
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 21 september
20:15 uur Rode zaal
Judas Naar de bestseller van Astrid Holleeder
Meer informatie theater Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
vrijdag 21 september
20:30 uur Blauwe zaal
Flamenco Andalusi Jalal Chekara, Edsart Udo De Haes & AAO
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
zaterdag 22 september
20:15 uur Rode zaal
Judas Naar de bestseller van Astrid Holleeder
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 23 september
16:00 uur Blauwe zaal
De Vrouw Orkater/Lars Doberman
Meer informatie muziektheater Bestel kaarten
maandag 24 september
20:00 uur Rode zaal
Gad Elmaleh The Dream Tour
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
dinsdag 25 september
20:15 uur Rode zaal
Judas Naar de bestseller van Astrid Holleeder
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 26 september
20:15 uur Rode zaal
Judas Naar de bestseller van Astrid Holleeder
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 27 september
20:15 uur Rode zaal
Judas Naar de bestseller van Astrid Holleeder
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 28 september
20:15 uur Rode zaal
Judas Naar de bestseller van Astrid Holleeder
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 29 september
20:15 uur Rode zaal
Judas Naar de bestseller van Astrid Holleeder
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 29 september
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
Dolf Jansen Beeldenstorm – Oudejaars 2018
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 30 september
14:00 uur   (6+) Blauwe zaal
De Rattenvanger Ida van Dril en Michiel Schreuders
Meer informatie familie Bestel kaarten

oktober

maandag 01 oktober
20:15 uur Rode zaal
Mike Epps Stand-up show
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 04 oktober
20:15 uur Rode zaal
Allemaal Mensen Toneelgroep Oostpool
Meer informatie theater Bestel kaarten
UD FESTIVAL
vrijdag 05 oktober
20:30 uur   (première) Blauwe zaal
Bagdad Tales Ud Festival
Meer informatie theater Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
zaterdag 06 oktober
19:30 uur   (première, 6+) Blauwe zaal
Rimpelsteeltje Pieter Tiddens / Eigen Werk
Meer informatie familie Bestel kaarten
zaterdag 06 oktober
20:15 uur Rode zaal
RUNDFUNK Wachstumsschmerzen
Meer informatie cabaret Uitverkocht
zondag 07 oktober
11:00 uur   (2+) Blauwe zaal
Dikkie Dik & Ik Stichting Twee-ater
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 07 oktober
14:30 uur   (première, 2+) Blauwe zaal
Dikkie Dik & Ik Stichting Twee-ater
Meer informatie familie Bestel kaarten
maandag 08 oktober
19:30 uur   (première, 12+) Blauwe zaal
Listen Up! ISH Dance Collective
Meer informatie muziektheater Bestel kaarten
maandag 08 oktober
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
NachtHexen II: La Parisienne Jens van Daele
Meer informatie dans Bestel kaarten
dinsdag 09 oktober
20:15 uur Rode zaal
Jo Koy Break The Mold Tour
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
UD FESTIVAL
vrijdag 12 oktober
19:30 uur Blauwe zaal
Kamilya Jubran & Le Trio Joubran Ud Festival
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
UD FESTIVAL
vrijdag 12 oktober
21:00 uur Rode zaal
Le Trio Joubran Ud Festival
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
zondag 14 oktober
14:30 uur Rode zaal
Tosca Staatsopera van Tatarstan
Meer informatie opera Bestel kaarten
donderdag 18 oktober
20:30 uur   (première) Blauwe zaal
Howard Komproe Life on stage
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 19 oktober
19:30 uur   (10+) Rode zaal
De Krijtkring De Toneelmakerij & Frédérique Spigt
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 19 oktober
20:30 uur Blauwe zaal
De Nazaten
Meer informatie muziek Bestel kaarten
zondag 21 oktober
14:00 uur   (5+) Blauwe zaal
Geeft niks Job Raaijmakers
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 21 oktober
20:15 uur Rode zaal
TJ Miller
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
HERFSTVAKANTIE
maandag 22 oktober
14:00 uur   (6+) Blauwe zaal
De jokkebrokker Maas theater en dans / WAT WE DOEN
Meer informatie familie Bestel kaarten
HERFSTVAKANTIE
dinsdag 23 oktober
14:00 uur   (8+) Blauwe zaal
DE KNETTERGEKKE WERELD ACHTER HET RAAM De Toneelmakerij en Trouble Man
Meer informatie familie Bestel kaarten
HERFSTVAKANTIE
woensdag 24 oktober
14:00 uur   (4+) Blauwe zaal
Ka-Blamm Theater Sonnevanck
Meer informatie familie Bestel kaarten
woensdag 24 oktober
20:15 uur Rode zaal
30! Carel Kraayenhof Ensemble
Meer informatie muziek Bestel kaarten
HERFSTVAKANTIE
donderdag 25 oktober
14:00 uur   (6+) Blauwe zaal
Robotje NTjong
Meer informatie familie Bestel kaarten
UD FESTIVAL
vrijdag 26 oktober
20:15 uur Rode zaal
Dhafer Youssef Ud Festival
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
vrijdag 26 oktober
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
Kinderen van Aleppo George & Eran Producties
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 27 oktober
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
Expeditie Eiland Lone van Roosendaal e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
zaterdag 27 oktober
20:30 uur   (première) Blauwe zaal
Kinderen van Aleppo George & Eran Producties
Meer informatie theater Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
zondag 28 oktober
15:30 uur Blauwe zaal
Kinderen van Aleppo George & Eran Producties
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 28 oktober
16:00 uur   (première) Rode zaal
Expeditie Eiland Lone van Roosendaal e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
woensdag 31 oktober
20:30 uur Blauwe zaal
Martijn Kardol Bang
Meer informatie cabaret Bestel kaarten

november

donderdag 01 november
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
NEXT Emanuel Gat & ICK
Meer informatie dans Bestel kaarten
ICKFEST
vrijdag 02 november
19:15 uur de Meervaart
ICKFEST Programma overzicht
Meer informatie dans Bestel kaarten
ICKFEST
vrijdag 02 november
20:15 uur   (première) Rode zaal
NEXT Emanuel Gat & ICK
Meer informatie dans Bestel kaarten
ICKFEST
zaterdag 03 november
19:00 uur Blauwe zaal
BLUE Aleksandra Lemm
Meer informatie dans Bestel kaarten
ICKFEST
zaterdag 03 november
20:15 uur   (première) Rode zaal
Les Corps de Petipa Ballet National de Marseille
Meer informatie dans Bestel kaarten
ICKFEST
zaterdag 03 november
22:00 uur de Foyer
CHOREOPOP Jesús de Vega & Chai Blaq
Meer informatie dans -
ICKFEST
zondag 04 november
14:00 uur Blauwe zaal
School of Moon Eric Minh Cuong Castaing en 4West
Meer informatie dans Bestel kaarten
ICKFEST
zondag 04 november
16:00 uur Blauwe zaal
School of Moon Eric Minh Cuong Castaing en 4West
Meer informatie dans Bestel kaarten
vrijdag 09 november
20:00 uur Rode zaal
Gezelligheid kent geen tijd Het Amsterdams Volkskoor
Meer informatie muziek Bestel kaarten
zondag 11 november
14:00 uur   (6+) Blauwe zaal
Het Bos Draaft Door Theater Gnaffel
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 16 november
20:00 uur Rode zaal
Gezelligheid kent geen tijd Het Amsterdams Volkskoor
Meer informatie muziek Bestel kaarten
zaterdag 17 november
20:15 uur Rode zaal
BACON NANINE LINNING / NIKEIA
Meer informatie dans Bestel kaarten
zondag 18 november
10:30 uur   (2+) Blauwe zaal
In de kelder staat een huis Tg. Winterberg / STIP
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 18 november
12:00 uur   (2+) Blauwe zaal
In de kelder staat een huis Tg. Winterberg / STIP
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 18 november
19:00 uur Rode zaal
Satyagraha Philip Glass, Korzo e.a.
Meer informatie opera Bestel kaarten
donderdag 22 november
20:30 uur Blauwe zaal
Dorian Gray Ulrike Quade Company en Silbersee
Meer informatie muziektheater Bestel kaarten
vrijdag 23 november
20:15 uur   (reprise) Rode zaal
Släpstick Wëreldbänd
Meer informatie show Bestel kaarten
zaterdag 24 november
19:30 uur   (8+) Rode zaal
De Brief voor de Koning, de musical Homemade Productions
Meer informatie familie Bestel kaarten
zaterdag 24 november
20:30 uur Blauwe zaal
Los Bienes de la Tierra Mujer Klòrica ft. Rosario Toledo
Meer informatie muziek Bestel kaarten
zondag 25 november
14:00 uur   (6+) Blauwe zaal
Bruno wordt een superheld MaxTak
Meer informatie familie Bestel kaarten
maandag 26 november
20:15 uur Rode zaal
Marc-Marie Huijbregts Oudejaars 2018: Onderweg naar morgen
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
dinsdag 27 november
20:15 uur Rode zaal
Ari Shaffir Stand-up comedian, podcaster en acteur
Meer informatie cabaret -
vrijdag 30 november
20:15 uur Rode zaal
Showponies De Alex Klaasen Revue
Meer informatie show Bestel kaarten

december

zaterdag 01 december
20:15 uur Rode zaal
Showponies De Alex Klaasen Revue
Meer informatie show Bestel kaarten
zaterdag 01 december
20:30 uur Blauwe zaal
Spinvis In Werkelijkheid
Meer informatie muziek Bestel kaarten
zondag 02 december
14:30 uur Rode zaal
Showponies De Alex Klaasen Revue
Meer informatie show Bestel kaarten
zondag 02 december
15:00 uur Blauwe zaal
Het Verbrande Huis Bodil de la Parra / Rudolphi Producties
Meer informatie theater Bestel kaarten
maandag 03 december
20:15 uur Rode zaal
Troost & Zonen Theatergroep Suburbia
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 05 december
20:15 uur Rode zaal
Jörgen Raymann Schudden aan die boom
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 06 december
20:30 uur   (première) Blauwe zaal
Soundos Niets te verliezen
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 07 december
20:15 uur Rode zaal
R&B Oldskool hits 80/90 John Williams, Sharon Doorson e.a.
Meer informatie muziek Bestel kaarten
vrijdag 07 december
20:30 uur Blauwe zaal
Even Worse Guilherme Miotto
Meer informatie dans Bestel kaarten
Meneer Monster Mania
zaterdag 08 december
10:00 uur de Meervaart
Meneer Monster Mania Programma overzicht
Meer informatie familie -
Meneer Monster Mania
zaterdag 08 december
11:00 uur   (reprise, 2+) Meervaart Studio
Over een kleine mol die wil weten wie er op .. Meneer Monster
Meer informatie familie Bestel kaarten
Meneer Monster Mania
zaterdag 08 december
13:30 uur   (reprise, 4+) Blauwe zaal
Fantastische Meneer Vos Meneer Monster
Meer informatie familie Bestel kaarten
Meneer Monster Mania
zaterdag 08 december
14:30 uur   (reprise, 2+) Meervaart Studio
Over een kleine mol die wil weten wie er op .. Meneer Monster
Meer informatie familie Bestel kaarten
Meneer Monster Mania
zaterdag 08 december
16:00 uur   (reprise, 4+) Blauwe zaal
Fantastische Meneer Vos Meneer Monster
Meer informatie familie Bestel kaarten
zaterdag 08 december
20:15 uur Rode zaal
Kawina in Concert Twenty8 Productions
Meer informatie muziek Bestel kaarten
Meneer Monster Mania
zondag 09 december
11:00 uur   (try-out, 3+) Blauwe zaal
De Rovers Meneer Monster
Meer informatie familie Bestel kaarten
Meneer Monster Mania
zondag 09 december
11:30 uur   (reprise, 3+) Meervaart Studio
De Gruffalo Meneer Monster
Meer informatie familie Bestel kaarten
Meneer Monster Mania
zondag 09 december
13:30 uur   (try-out, 3+) Blauwe zaal
De Rovers Meneer Monster
Meer informatie familie Bestel kaarten
Meneer Monster Mania
zondag 09 december
14:00 uur   (reprise, 3+) Meervaart Studio
De Gruffalo Meneer Monster
Meer informatie familie Bestel kaarten
woensdag 12 december
19:00 uur Rode zaal
Het Zwanenmeer De Staatsopera & Ballet van Tatarstan
Meer informatie dans Bestel kaarten
woensdag 12 december
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
Ronald Snijders Groot Succes 2
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 13 december
20:00 uur Blauwe zaal
RISHI Firma MES
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 14 december
20:15 uur Rode zaal
Asma Lmnawar Tanger - Cairo Express
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
vrijdag 14 december
20:30 uur Blauwe zaal
Schijtziek Mouna Laroussi
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 15 december
20:15 uur Rode zaal
Erik van Muiswinkel De Oplossing
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 15 december
20:30 uur Blauwe zaal
Amsterdam Klezmer Band & Amsterdams Andalusi..
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
zondag 16 december
15:00 uur Rode zaal
What a Wonderful Christmas The Legends ft. Michael Varekamp
Meer informatie muziek Bestel kaarten
dinsdag 18 december
19:30 uur Blauwe zaal
Listen Up! ISH Dance Collective
Meer informatie muziektheater Bestel kaarten
dinsdag 18 december
20:15 uur Rode zaal
Tim Fransen Het kromme hout der mensheid
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
woensdag 19 december
19:30 uur Blauwe zaal
Listen Up! ISH Dance Collective
Meer informatie muziektheater Bestel kaarten
donderdag 20 december
20:15 uur Rode zaal
Ton Kas KAKMAKER
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
vrijdag 21 december
19:30 uur   (8+) Blauwe zaal
Bonte Avond in De Meervaart Pieter Tiddens e.a.
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 21 december
20:15 uur Rode zaal
Peter Pannekoek Later was alles beter
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
zaterdag 22 december
19:30 uur   (8+) Blauwe zaal
Bonte Avond in De Meervaart Pieter Tiddens e.a.
Meer informatie familie Bestel kaarten
zaterdag 22 december
20:15 uur   (reprise) Rode zaal
Clifton Braam Twee landen, één liefde
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
zondag 23 december
15:00 uur Blauwe zaal
Bonte Avond in De Meervaart Pieter Tiddens e.a.
Meer informatie familie Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
maandag 24 december
15:00 uur   (8+) Blauwe zaal
Bonte Avond in De Meervaart Pieter Tiddens e.a.
Meer informatie familie Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
woensdag 26 december
15:00 uur   (8+) Blauwe zaal
Bonte Avond in De Meervaart Pieter Tiddens e.a.
Meer informatie familie Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
donderdag 27 december
19:30 uur   (8+) Blauwe zaal
Bonte Avond in De Meervaart Pieter Tiddens e.a.
Meer informatie familie Bestel kaarten
donderdag 27 december
20:15 uur Rode zaal
Percossa BAM!
Meer informatie muziek Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
vrijdag 28 december
19:30 uur   (8+) Blauwe zaal
Bonte Avond in De Meervaart Pieter Tiddens e.a.
Meer informatie familie Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
zaterdag 29 december
19:30 uur   (8+) Blauwe zaal
Bonte Avond in De Meervaart Pieter Tiddens e.a.
Meer informatie familie Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
zondag 30 december
15:00 uur   (8+) Blauwe zaal
Bonte Avond in De Meervaart Pieter Tiddens e.a.
Meer informatie familie Bestel kaarten

januari

vrijdag 11 januari
20:15 uur Rode zaal
New Belcanto: Opera Meets Jazz Mike del Ferro Trio e.a.
Meer informatie muziek Bestel kaarten
zaterdag 12 januari
20:15 uur Rode zaal
Martijn Koning Koning van de dieren
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
zaterdag 12 januari
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
George & Eran worden Racisten George & Eran Producties
Meer informatie theater Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
zondag 13 januari
16:00 uur   (première) Blauwe zaal
George & Eran worden Racisten George & Eran Producties
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 16 januari
20:15 uur   (reprise) Rode zaal
Van der Laan & Woe Pesetas
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
woensdag 16 januari
20:30 uur Blauwe zaal
Jack Wouterse De Laatste
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 17 januari
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
Marvellous Superhelden Saga Happening
Meer informatie musical Bestel kaarten
donderdag 17 januari
20:30 uur   (première) Blauwe zaal
Omdat ik zoveel van je haat Mylou Frencken en Pieter Tiddens
Meer informatie show Bestel kaarten
vrijdag 18 januari
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
Marvellous Superhelden Saga Happening
Meer informatie musical Bestel kaarten
vrijdag 18 januari
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
De Partizanen Het leven an sich
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 19 januari
20:15 uur   (première) Rode zaal
Marvellous Superhelden Saga Happening
Meer informatie musical Bestel kaarten
zaterdag 19 januari
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
De Partizanen Het leven an sich
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 20 januari
14:30 uur   (première, 6+) Rode zaal
Aladdin Theater Terra
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 20 januari
15:00 uur Blauwe zaal
De verse tijd Dood Paard en het Toneelhuis
Meer informatie theater Bestel kaarten
dinsdag 22 januari
20:15 uur   (reprise) Rode zaal
Ali B KOORTS
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
woensdag 23 januari
20:30 uur Blauwe zaal
Jan Beuving Rotatie
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 24 januari
20:30 uur Blauwe zaal
Moeder mag niet dood MINOUX
Meer informatie theater Bestel kaarten

februari

zaterdag 02 februari
20:15 uur Rode zaal
Charley, de komische musical Jon van Eerd
Meer informatie musical Bestel kaarten
zaterdag 02 februari
20:30 uur Blauwe zaal
Arno Schuitemaker The Way You Sound Tonight
Meer informatie dans Bestel kaarten
zondag 03 februari
14:00 uur   (6+) Blauwe zaal
FAT BOYS Het Ministerie van onverrichter zake
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 03 februari
14:30 uur Rode zaal
Charley, de komische musical Jon van Eerd
Meer informatie musical Bestel kaarten
donderdag 07 februari
19:00 uur Rode zaal
Hamlet, de familievøørstelling Theater Rotterdam / Pieter Kramer
Meer informatie familie Bestel kaarten
donderdag 07 februari
20:30 uur Blauwe zaal
Alex Ploeg Ultimatum
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 08 februari
19:00 uur Rode zaal
Hamlet, de familievøørstelling Theater Rotterdam / Pieter Kramer
Meer informatie familie Bestel kaarten
zaterdag 09 februari
19:00 uur Rode zaal
Hamlet, de familievøørstelling Theater Rotterdam / Pieter Kramer
Meer informatie familie Bestel kaarten
zaterdag 09 februari
20:30 uur Blauwe zaal
Superhuman: Our Darkness Kalpanarts / Kalpana Raghuraman
Meer informatie dans Bestel kaarten
zondag 10 februari
14:30 uur Rode zaal
Hamlet, de familievøørstelling Theater Rotterdam / Pieter Kramer
Meer informatie familie Bestel kaarten
dinsdag 12 februari
20:15 uur Rode zaal
Youp van ’t Hek Met de kennis van nu
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
woensdag 13 februari
20:15 uur Rode zaal
Youp van ’t Hek Met de kennis van nu
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 14 februari
19:30 uur   (try-out) Rode zaal
Modern Samurai ISH Dance Collective
Meer informatie dans Bestel kaarten
vrijdag 15 februari
19:30 uur   (première) Rode zaal
Modern Samurai ISH Dance Collective
Meer informatie dans Bestel kaarten
vrijdag 15 februari
20:30 uur Blauwe zaal
Stefano Keizers Erg Heel
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 16 februari
20:15 uur Rode zaal
Yentl en de Boer Magie
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 16 februari
20:30 uur Blauwe zaal
Patrick Nederkoorn Ik betreur de ophef
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 17 februari
15:30 uur Blauwe zaal
Agrupación Señor Serrano (SPA) Birdie
Meer informatie theater Bestel kaarten
VOORJAARSVAKANTIE
maandag 18 februari
13:30 uur   (reprise, 5+) Blauwe zaal
Noumi, zusje zeven Stichting ROSE
Meer informatie familie Bestel kaarten
VOORJAARSVAKANTIE
maandag 18 februari
16:00 uur   (reprise, 5+) Blauwe zaal
Noumi, zusje zeven Stichting ROSE
Meer informatie familie Bestel kaarten
VOORJAARSVAKANTIE
dinsdag 19 februari
14:00 uur   (8+) Blauwe zaal
GEWOON HELD Het Laagland
Meer informatie familie Bestel kaarten
dinsdag 19 februari
19:30 uur Rode zaal
Isabelle Beernaert Le Temps perdu
Meer informatie dans Bestel kaarten
VOORJAARSVAKANTIE
woensdag 20 februari
14:30 uur   (6+) Rode zaal
De Familie van Nielie breekt de tent af Theatergroep Kwatta
Meer informatie familie Bestel kaarten
woensdag 20 februari
20:30 uur   (reprise) Blauwe zaal
Eva Crutzen Opslaan Als
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
VOORJAARSVAKANTIE
donderdag 21 februari
14:00 uur   (try-out, 4+) Blauwe zaal
Lepeltje Lepeltje De Dansers
Meer informatie familie Bestel kaarten
donderdag 21 februari
20:15 uur Rode zaal
Pieter Derks Voor wat het waard is
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 21 februari
20:30 uur Blauwe zaal
Nabil Aoulad Ayad Monopoly
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
VOORJAARSVAKANTIE
vrijdag 22 februari
9:15 uur   (2+) Rode zaal
Moes Casier & Co
Meer informatie familie Bestel kaarten
VOORJAARSVAKANTIE
vrijdag 22 februari
9:30 uur   (2+) Meervaart Studio
Pim Pam Paars Theaterstraat / Meboer & Bakker
Meer informatie familie Bestel kaarten
VOORJAARSVAKANTIE
vrijdag 22 februari
10:00 uur   (2+) Blauwe zaal
VaarWel Malou van Sluis
Meer informatie familie Bestel kaarten
VOORJAARSVAKANTIE
vrijdag 22 februari
10:30 uur   (2+) Meervaart Studio
Pim Pam Paars Theaterstraat / Meboer & Bakker
Meer informatie familie Bestel kaarten
VOORJAARSVAKANTIE
vrijdag 22 februari
11:00 uur   (2+) Rode zaal
Moes Casier & Co
Meer informatie familie Bestel kaarten
VOORJAARSVAKANTIE
vrijdag 22 februari
11:30 uur Blauwe zaal
VaarWel Malou van Sluis
Meer informatie familie Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
vrijdag 22 februari
20:15 uur Rode zaal
A Tribute To Oum Kalthoum Karima El Fillali e.a.
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
vrijdag 22 februari
20:30 uur   (reprise) Blauwe zaal
Nathalie Baartman Breek
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
woensdag 27 februari
20:15 uur Rode zaal
All Stars Jim Bakkum, Kees Boot e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
woensdag 27 februari
20:30 uur Blauwe zaal
Deng Boy We gaan gaan gaan
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 28 februari
20:15 uur Rode zaal
All Stars Jim Bakkum, Kees Boot e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
donderdag 28 februari
20:30 uur Blauwe zaal
Deng Boy We gaan gaan gaan
Meer informatie cabaret Bestel kaarten

maart

vrijdag 01 maart
20:15 uur Rode zaal
All Stars Jim Bakkum, Kees Boot e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
vrijdag 01 maart
20:30 uur   (reprise) Blauwe zaal
Johan Goossens Vlam
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 02 maart
20:15 uur Rode zaal
All Stars Jim Bakkum, Kees Boot e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
zaterdag 02 maart
20:30 uur   (reprise) Blauwe zaal
Johan Goossens Vlam
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 03 maart
14:30 uur Rode zaal
All Stars Jim Bakkum, Kees Boot e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
dinsdag 05 maart
20:15 uur Rode zaal
All Stars Jim Bakkum, Kees Boot e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
woensdag 06 maart
20:15 uur Rode zaal
All Stars Jim Bakkum, Kees Boot e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
donderdag 07 maart
20:15 uur Rode zaal
All Stars Jim Bakkum, Kees Boot e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
vrijdag 08 maart
20:15 uur Rode zaal
All Stars Jim Bakkum, Kees Boot e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
vrijdag 08 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Kiki Schippers Waar
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 09 maart
20:15 uur Rode zaal
All Stars Jim Bakkum, Kees Boot e.a.
Meer informatie musical Bestel kaarten
zaterdag 09 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Crooners Night Club Round Midnight Orchestra
Meer informatie muziek Bestel kaarten
dinsdag 12 maart
20:15 uur Rode zaal
Daniël Arends Meer van hetzelfde (Deel 1)
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
woensdag 13 maart
20:15 uur Rode zaal
Daniël Arends Meer van hetzelfde (Deel 1)
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 14 maart
20:15 uur Rode zaal
Daniël Arends Meer van hetzelfde (Deel 1)
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 14 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Fahd Larhzaoui Shirt uit Fahd!
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 15 maart
19:30 uur   (reprise) Blauwe zaal
Leo Africanus Amsterdams Andalusisch Orkest e.a.
Meer informatie muziektheater Bestel kaarten
vrijdag 15 maart
20:15 uur Rode zaal
Charley, de komische musical Jon van Eerd
Meer informatie musical Bestel kaarten
zaterdag 16 maart
20:15 uur Rode zaal
Charley, de komische musical Jon van Eerd
Meer informatie musical Bestel kaarten
zaterdag 16 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Kamagurka De grenzen van de ernst
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 17 maart
15:00 uur Blauwe zaal
OperAparty Pocket Opera
Meer informatie opera Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
zondag 17 maart
16:00 uur   (reprise) Rode zaal
ZIEL | ROUH ICK & Amsterdams Andalusisch Orkest
Meer informatie dans Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
dinsdag 19 maart
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
Jakop Ahlbom Le Bal
Meer informatie theater Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
woensdag 20 maart
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
Jakop Ahlbom Le Bal
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 20 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Henry van Loon Onze Henry
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
donderdag 21 maart
20:15 uur   (try-out) Rode zaal
Jakop Ahlbom Le Bal
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 21 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Henry van Loon Onze Henry
Meer informatie cabaret Laatste kaarten!
HUISGEZELSCHAP
vrijdag 22 maart
20:15 uur   (première) Rode zaal
Jakop Ahlbom Le Bal
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 22 maart
20:30 uur Blauwe zaal
BNNVARA Leids Cabaret Festival Finalistentour 2019
Meer informatie cabaret Laatste kaarten!
HUISGEZELSCHAP
zaterdag 23 maart
20:15 uur Rode zaal
Jakop Ahlbom Le Bal
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 23 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Powl Ameerali
Meer informatie muziek Bestel kaarten
zondag 24 maart
15:00 uur Blauwe zaal
Powl Ameerali
Meer informatie muziek Bestel kaarten
zondag 24 maart
16:00 uur Rode zaal
Between Us The Ruggeds
Meer informatie dans Bestel kaarten
woensdag 27 maart
20:15 uur Rode zaal
Daniël Arends Meer van hetzelfde (Deel 1)
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
woensdag 27 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Murth Mossel Pauwer!
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 28 maart
20:15 uur Rode zaal
Daniël Arends Meer van hetzelfde (Deel 1)
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 29 maart
20:30 uur Blauwe zaal
Yuri Honing Acoustic Quartet Goldbrun
Meer informatie muziek Bestel kaarten
zaterdag 30 maart
20:15 uur   (première) Rode zaal
A seat at the table Likeminds en Saman Amini
Meer informatie theater Bestel kaarten

april

woensdag 03 april
20:15 uur Rode zaal
Edsilia Rombley The Piano Ballads & More
Meer informatie muziek Bestel kaarten
donderdag 04 april
20:15 uur Rode zaal
Rayen Panday Fenomeen
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 05 april
20:15 uur Rode zaal
Onder Vrouwen – Eindelijk feest! Wimie Wilhelm, Margôt Ros e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 05 april
20:30 uur Blauwe zaal
Helmert Woudenberg Carmiggelt
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 06 april
19:30 uur Rode zaal
Modern Samurai ISH Dance Collective
Meer informatie dans Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
zaterdag 06 april
20:30 uur Blauwe zaal
George & Eran worden Racisten George & Eran Producties
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 07 april
16:00 uur Rode zaal
Modern Samurai ISH Dance Collective
Meer informatie dans Bestel kaarten
dinsdag 09 april
20:15 uur Rode zaal
Single Camping Tjitske Reidinga, Peter Blok e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 10 april
20:15 uur Rode zaal
Single Camping Tjitske Reidinga, Peter Blok e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 11 april
20:15 uur   (reprise) Rode zaal
RUNDFUNK Wachstumsschmerzen
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 12 april
20:30 uur Blauwe zaal
Tim Knol Lost & Found 2
Meer informatie muziek geannuleerd
zaterdag 13 april
20:15 uur Rode zaal
Steffen Morrison & Big Boy Caprice It’s a Man’s World!
Meer informatie muziek Bestel kaarten
zaterdag 13 april
20:30 uur   (première) Blauwe zaal
Gnawa Night Mehdi Nassouli e.a.
Meer informatie wereldmuziek Bestel kaarten
maandag 15 april
20:15 uur   (première) Rode zaal
Nienke Plas Van de hak op de tak
Meer informatie show Uitverkocht Wachtlijst
woensdag 17 april
20:15 uur Rode zaal
Conny Janssen Danst BROOS
Meer informatie dans Bestel kaarten
maandag 22 april
11:00 uur   (3+) Blauwe zaal
PAK’M BonteHond
Meer informatie familie Bestel kaarten
maandag 22 april
15:00 uur   (3+) Blauwe zaal
PAK’M BonteHond
Meer informatie familie Bestel kaarten
maandag 22 april
16:00 uur   (2e paasdag) Rode zaal
Ballet National de Marseille Passione
Meer informatie dans Bestel kaarten
woensdag 24 april
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
Lebbis Het Amsterdam Verhaal
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 25 april
20:15 uur Rode zaal
De Waarheid Huub Stapel, Johanna ter Steege, e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 25 april
20:30 uur   (try-out) Blauwe zaal
Lebbis Het Amsterdam Verhaal
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 26 april
20:15 uur Rode zaal
De Waarheid Huub Stapel, Johanna ter Steege, e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 28 april
14:00 uur   (6+) Blauwe zaal
VADERTJE & MOEDERTJE BonteHond
Meer informatie familie Bestel kaarten
zondag 28 april
14:30 uur Rode zaal
De Waarheid Huub Stapel, Johanna ter Steege, e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten
dinsdag 30 april
20:15 uur Rode zaal
De Waarheid Huub Stapel, Johanna ter Steege, e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten

mei

woensdag 01 mei
20:15 uur Rode zaal
Orkater / Geert Lageveen en Leopold Witte 237 redenen om door te gaan
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 02 mei
20:15 uur Rode zaal
Judeska in de TBS-kliniek Het huis van Asporaat
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 02 mei
20:30 uur Blauwe zaal
SUPERLATIVE Cecilia Moisio
Meer informatie dans Bestel kaarten
vrijdag 03 mei
20:15 uur Rode zaal
Judeska in de TBS-kliniek Het huis van Asporaat
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 03 mei
20:30 uur Blauwe zaal
Max van den Burg PAASBEST
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 04 mei
21:00 uur Blauwe zaal
Enkeltje Holandija Nick Teunissen
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 09 mei
20:15 uur Rode zaal
Lenette van Dongen Paradijskleier
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
donderdag 09 mei
20:30 uur Blauwe zaal
Theatergroep Suburbia Bedrog
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 10 mei
20:30 uur Blauwe zaal
Onze straat Het Nationale Theater / Daria Bukvic
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 11 mei
20:30 uur Blauwe zaal
Onze straat Het Nationale Theater / Daria Bukvic
Meer informatie theater Bestel kaarten
zondag 12 mei
14:00 uur   (5+) Blauwe zaal
Floris Plan d-
Meer informatie familie Bestel kaarten
dinsdag 14 mei
20:15 uur Rode zaal
Nasrdin Dchar JA
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 15 mei
20:15 uur Rode zaal
Nasrdin Dchar JA
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 16 mei
20:15 uur Rode zaal
Vrijdag & Sandifort Voorlopig voor Altijd
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 18 mei
20:15 uur Rode zaal
7 Fingers / Les 7 Doigts de la Main Réversible
Meer informatie theater Bestel kaarten
Meneer Monster Mania
zondag 19 mei
13:30 uur   (reprise, 5+) Rode zaal
De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen Meneer Monster
Meer informatie familie Bestel kaarten
dinsdag 21 mei
20:15 uur Rode zaal
DE VERLEIDERS #niksteverbergen
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 22 mei
20:15 uur Rode zaal
Vogel Kat op het spek / Bram van der Vlugt
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 24 mei
20:15 uur   (reprise) Rode zaal
Roué Verveer Heppie De Peppie
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
vrijdag 24 mei
20:30 uur Blauwe zaal
Katinka Polderman Polderman draagt een steentje bij
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 25 mei
20:15 uur   (reprise) Rode zaal
Roué Verveer Heppie De Peppie
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zaterdag 25 mei
20:30 uur Blauwe zaal
Katinka Polderman Polderman draagt een steentje bij
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
zondag 26 mei
11:00 uur   (2+) Rode zaal
Dirk Scheele Feest!!!
Meer informatie familie Bestel kaarten
vrijdag 31 mei
20:15 uur Rode zaal
Patrick Laureij Nederlands Hoop
Meer informatie cabaret Uitverkocht Wachtlijst

juni

zaterdag 01 juni
20:15 uur Rode zaal
Louise Korthals Alles is er
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
dinsdag 04 juni
20:15 uur Rode zaal
Art Waldemar Torenstra, Thijs Römer e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten
woensdag 05 juni
20:15 uur Rode zaal
Art Waldemar Torenstra, Thijs Römer e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten
donderdag 06 juni
20:15 uur Rode zaal
Art Waldemar Torenstra, Thijs Römer e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten
vrijdag 07 juni
20:15 uur Rode zaal
Art Waldemar Torenstra, Thijs Römer e.a.
Meer informatie theater Bestel kaarten
zaterdag 08 juni
20:15 uur Rode zaal
Micha Wertheim Micha Wertheim Voor Alle Duidelijkheid
Meer informatie cabaret Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
vrijdag 14 juni
20:15 uur Rode zaal
Jakop Ahlbom Le Bal
Meer informatie theater Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
zaterdag 15 juni
20:15 uur Rode zaal
Jakop Ahlbom Le Bal
Meer informatie theater Bestel kaarten
HUISGEZELSCHAP
zondag 16 juni
16:00 uur Rode zaal
Jakop Ahlbom Le Bal
Meer informatie theater Bestel kaarten
x

Meld u aan voor de
Meervaart nieuwsbrief!

Schrijf u in en blijf op de hoogte van onze voorstellingen, nieuwtjes en aanbiedingen.