De Partizanen | try-out
Blauwe zaal duur: 80 minuten geen pauze ​Theater de Meervaart ​ Meer en Vaart 300, Amsterdam, NL
De Partizanen | Het leven an sich | try-out
U kent De Partizanen vast als huiscabaretiers van DWDD. “Wij gaan er alles, maar dan ook echt alles aan doen om u te verbazen, te verwarren, te ontroeren en heel hard te laten lachen”, laten Merijn en Thomas weten. “Wij zullen u kortom op geheel Partizaanse wijze kennis laten maken met: ‘het leven an sich’.
Lees volledige beschrijving Verberg volledige beschrijvingLieve Partizaniër/beste geïnteresseerde,
Op het moment van schrijven duurt het nog een jaar voordat u naar dit optreden kunt gaan kijken. In een jaar kan veel gebeuren. En wij houden niet van valse beloftes. We houden het dus kort.
Belofte 1: Het wordt geen voorstelling over hoe het is om voor het eerst vader te zijn. Dat lijkt gezien ons beider privélevens op zo’n korte termijn geen haalbare kaart. Dat is dus alvast een hele geruststelling.
Belofte 2: Wij gaan er alles, maar dan ook echt alles aan doen om u te verbazen, te verwarren, te ontroeren en heel hard te laten lachen.
Wij zullen u kortom op geheel Partizaanse wijze kennis laten maken met: ‘het leven an sich’.
We zien u graag!
Thomas en Merijn
Prijzen:
1e rang € 16.752e rang € 11.75
MTK 10% korting prijs € 15.08
CJP € 12.75
Bovenstaande prijzen zijn exclusief € 1,50 boekingskosten per boeking.
De pers over ‘Welkom in Partizanië’:
“Inventief, idioot en vooral erg geestig” (Het Parool).
“Briljant.” 8Weekly
“Geheel eigen stijl.’’ Theaterkrant
“Grenzeloos talent.‘’ Meppeler Courant
“Surrealistisch” NRC Handelsblad
€ 11.75
boekingskosten)